ŠTĚŇÁTKA

Naše štěňátka

Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Naše fenky s námi spí v posteli, chodí na výlety, do restaurací, jezdí s námi na dovolené.
Cílem našeho snažení je předávat novým majitelům štěňátka řádně očkovaná, odčervená, čipovaná, s evropským očkovacím průkazem, který slouží jako pas po EU, socializovaná, umazlená, zvyklá na lidi i na ostatní zvířata v domácnosti. A hlavně zdravá.
Naše fenky mají oční vyšetření DOV prostý, vyšetření luxace patel 0/0, genetické vyšetření na choroby NAD u plemene papillon-phaléne N/N, Pap-PRA 1 N/N, vWD typ1 N/N. 
Naše štěňátka při odchodu do nového domova dostanou balíček s výbavičkou a kupní smlouvu. Nový majitel bude mít možnost poradit se se mnou ohledně výživy, péče o srst,  výchovy, výstav, popřípadě chovu a já naopak ocením kontakt ať písemný, telefonický, osobní nebo přes sociální sítě. Prostě chci sledovat, jak se mým odchovům v životě daří a jak se mají.
Budu ráda, když noví majitelé projeví zájem o výstavy nebo sport ale hlavní je, aby štěnda byla milována a aby z nich byli parťáci jak se patří. 
Nejsem v chovu začátečník ale co se týká plemene papillon, zamýšlím první vrh, tak mi držte palce :-)naše plány

Naše kontakty

Hana Plzáková

Vyškov na Moravě

Naše odkazy

zde může být nějaký stručný text


logo